אודות המרפאה

 
 
ד"ר ירום טרק וד"ר גיל פיינר הקימו את מרפאת מיקדו דנטל ראשית כל כמרפאה לכלל המשפחה. מטיפולי רפואת שיניים לילדים דרך יישור שיניים לנוער ולמבוגרים ועד רפואת שיניים אסתטית והשתלות לבוגרים ולקשישים.

אנו מחויבים למטרתנו לשקם ולשפר את היופי הטבעי של החיוך שלך בשימוש בתהליכים חדשניים שיובילו לתוצאות יפות לאורך זמן, תוך פגיעה מינימלית בשן.
 

סטנדרטים גבוהים

 
המחויבות למצוינות בטיפול דנטלי אישי משמעותה לספק למטופלינו את איכות הטיפול הטובה ביותר, תכנון טיפול מקיף לכל הבעיות ושימוש ברפואת שיניים שיקומית ואסתטית להשגת בריאות הפה האופטימלית.

גודל הצוות הרפואי מאפשר גם קבלת עזרה ראשונה לא רק כשהרופא האישי שלך נמצא.

מגוון התחומים בהם עוסקים הרופאים במרפאה הינו יתרון המאפשר התיעצות והחלפת ידע במקרים מורכבים.
 

חינוך ומניעה

 
אנחנו מאמינים שמניעה והסבר הם המפתח לבריאות הפה והשיניים.

אנו שואפים להגיע לטיפול 'בבריאות הפה' כדי למנוע טיפול 'במחלות הפה'.

זו הסיבה לשימת הדגש על בדיקות מקיפות של השיניים, החניכיים, המפרקים וריריות הפה בשילוב עם צילומי רנטגן דיגיטליים. ידוע לכל ששגרה של ניקוי, שימוש בחוט דנטלי, איטומים ופלואור עוזרת במניעת תחלואה בשיניים.

נוסף על הדגש האסתטי, ד"ר גיל פיינר וד"ר ירום טרק לא מזניחים את המצב הרפואי הכללי והשפעתו על סביבת הפה, לכן סקירה של ההיסטוריה הרפואית היא חלק מהבדיקה הראשונית . אנא ידעו אותנו על שינויים במצבכם הבריאותי ובתרופות שאתם נוטלים.
 

בטיחות ללא פשרות

 
מניעת זיהומים ואי העברת מזהמים במרפאה היא מהנושאים החשובים לנו.

כדי להגן עליכם ועלינו הטמענו שימוש בפריטים חד פעמיים והקפדה על חיטוי ועיקור של המכשור הרפואי.

במרפאה משמשים אמבט אולטראסוני ומכשיר אוטוקלאב חדיש לניקוי ועיקור כל המכשור הידני שבשימוש.

שימוש בצילומי רנטגן דיגיטליים, בהם סנסור רגיש, מחליף את סרטי הצילום הוותיקים, מאפשר לשמור את כל הצילומים בתיקייה הפרטית שלכם במחשב ולהעבירם תוך שניות לגורמים חיצוניים לפי הצורך.

בעזרת תוכנה מיוחדת, ניתן לעבד את התמונה במחשב ולהגיע לאבחון מדוייק יותר. ולא פחות חשוב – הסנסור הרגיש מאפשר לנו להוריד את כמות הקרינה בעד 70% ! היבט בריאותי חשוב.
 

עדכון והתמקצעות

 
כממונים על בריאותכם, תנוח דעתכם שאנו שומרים על רמה גבוהה של התמקצעות ועדכון. העיסוק ברפואת השיניים ברמה הגבוהה ביותר הוא גאוותנו, וכדי להישאר ברמה זו ולספק לכם את הטיפול הטוב ביותר, אנו מחויבים להמשך לימוד ועדכון בחידושים הרבים בתחום.

קורסים, ימי עיון, כנסים והרצאות מסייעים לרופא ולצוות להישאר בחזית הידע המדעי. החברות באגודים מקצועיים תורמים להחלפת ידע מקצועי עם עמיתינו ועדכון בתיאוריות ובטכניקות חדשות ומוכחות.

שימוש בידע זה מאפשר לנו להצטייד בחומרים וציוד מודרניים כדי להגיע לרמת הטיפול הגבוהה המקובלת עלינו.

כל זה בנוסף למעל 20 שנות ניסיון ברפואת שיניים המשמשות אותנו בבואנו למצוא את הפתרון לכל מתרפא שבאחריותנו.

 

חוויה חיובית

 
בניית בסיס של אמון, הינה חיונית להצלחתנו.

אנו מבינים את חוסר הנוחות שחשים אחדים בנוגע לביקור אצל רופא השיניים, וכיצד אנו יכולים לשנות זאת ע"י חוויה חיובית ונוסכת ביטחון.

הצוות כולו מכוון לתת לך טיפול ושרות אישי כדי שהביקור אצלנו יהיה נעים וחיובי עד כמה שאפשר.

קבעו תור היום... ניתן לכם סיבה לחייך!